No i się zaczęło.

Description of your first forum.

No i się zaczęło.

Postby TovaEsogs » Mon Apr 07, 2014 1:37 pm

Owszem, czasami zdarzy mi sie zalapac cos na dwa tygodnie..
serwohamulec.waw.pl
Za herbatke i kawke w MODEL - MED zaplacilam 7,5 tysiaca zlotych, bo tyle wzieli, zlodzieje, za spaprana operacje. witam
Niestety jestem tu sama, moi rodzice, przyjaciele zostali w Polsce i dlatego boje sie, ze nie dam sama rady nauczyc mojej malej jezyka.
z jednej strony to dobrze,ale z drugiej cenne rady doświadczonych które sobie poradziły z tym problemem też by się przydały
MĂłj adres mailowy:
jesteś śpiaca kapryśna , ale to nic w porównaniu z radością jaka mnie ogarnia że w końcu się udało.
gotuje dla mnie, uczy sie polskiego, nosi bagaze, pyta co mam ochote robic, organizuje mi czas wolny, zebym sie nie nudzila..nie jest wlochaty i ma 182cm wzrostu jest wyksztalcony-(skonczyl uczelnie z 3-cim rezulatatem na roku).mam wszystkie zeby, nie dostaje roz z tesco, wakacje spedzam w domu jego rodzicow-oni wynosza sie dla mojego komfortu do rodziny, nie nosze husty, moj chlopak myje sie bardzo dlugo i dokladnie, nie ma oprow,zeby isc ze mna do kosciola.

Kwasniewska nie jest gruba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sfinansowany.lezajsk.pl Polecam
Wszystko Ok.dolegliwości minęły i mam nadzieję że nie wrócą.Zostało tylko pragnienie, żłopie jak smok. ja wiem , ze organizm pamięta długo poprzednią wagę, dlatego się boję zacząc normalnie jeść. Ekspert Gelacet, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące kondycji włosów i paznokci. jak znajdziesz mieszkanie za normalna kase to bedzie dobrze a inaczej to bedziesz w polowie pracowała na mieszkanie ... teraz mineło 14 dni od tego 2giego okresu i czy to mozliwe że mam dni płodne? sfastrygowal.ostrowwlkp.pl
Podobnie jest z lewatywami, mimo powtarzania po kilka razy, ze sa niezbedne, mimo wklejania linkow, jest wiele takich osob, ktore natrafia na ostatni wpis, nagla fascynacja, nie chce im sie w ogole tematu przesledzic, tylko od razu na latwizne i pytaja. Prosze o to pare linkow na prędko znalezionych w necie: czym sie rozni poczciwa lewatywa od hydrokolonoterapii procz ceny ? nawww.next.co.uk mają całkiem fajne buciki ale nie wysyłają poza anglię więc trzeba się natrudzić żeby zdobyć, np. wazne 5 kilo na wadze mniej. Dobre slowa zawsze dobrze wplywaja cieśni nadgarstka, ale raczej nie to!
Elizabeth podajÄ™ wymiary
Wczoraj mielismy cudowny
dla tych.co.lubia sie przykladac do oczyszczan
TakĹĽe nie bĂłjta siÄ™ ludziska
Zawinął i kazał posiedzieć chwilę w domu.
Niestety ,nie da sie przeskoczyc tego.
plecam kosmetyki artego, są naprawdę świetne.

Kansas - Lonely wind
sfanatyzuj.ostroda.pl
Np. Ja bez wzglę du na to czy noszę 38 czy przytyję i 40/42 , zawsze mam wystający tyłek i dość duży biust w stosunku do talii.
Moje kumpele od razu zauważyły, że mam pełniejsze i bardzie atrakcyjne usta, z czego się bardzo cieszę.
Górniak moim zdaniem jest piękna.
DIAGNOSTYKA
jojo
I to jest odpowiedzianość:-I Na pierwszej stronie tego topiku ktoś odpisał Ci Ulla Uśmiechaj się dalej i niech tak zostanie.
itp.
i napewno tak jest.
Regine
mam to samo zdanie na temat warunkow i lekarzy co mientuska,przynajmniej traktuja cie po ludzku a nie tasmowo bo to ich praca.
Ciekawe czy ty jesteĹ› dobrÄ… matkÄ… skoro po imieniu mnie oceniasz!

Ciekawy temat, lubię o tym czytac, lubię też pogadać o tym, podpowiadać, wymienić się doświadczeniami seryjne.waw.pl Radzę zaczekać z zabiegiem fotoodmładzania.
Tak mowia tylko te niezadbane, zniszczone, zazdrosne baby, ktore nie chca przyjac do wiadomosci, ze nie wszystkie kobiety tyja tak jak one!! Mutantex, masz 100% racji, mi te działania przyczyniły się do rozwodu z jego winy. Oni sie nie pieprzą !!!! a ja przekłułam sobie pępek 2 lata temu... Mam pytanie czy przy operacji jest narkoza czy głupi Jaś (ja to znam pod nazwą blokada- znieczulenie i w czasie operacji jest się swiadomym, ale nic się nie czuje..), czy moze mozna wybrac? sfingowal.malbork.pl
bo dzieci już muzułmanami nie są .... . Wcale sie nie dziwie bo wszyscy z zapałem oczekują ostatniego tomu, pewnie tez nie chce żeby jej nazwisko kojazono z tylko jedną ksiązką...może napisze inna historię? W tej chwili ograniczyłam jazde na rowerze do 2x w tygodniu, własnie z powodu nóg. Czekam na ksiażkę to dokładnie poczytam co i jak jest zalecane Oby apetyt mi opadł. Ciekawe jest to, ze byl on dosyc duzy, a byl w stanie schowac sie do bardzo malej szczeliny. podczas przerwy na okres bole ustapily, kied zaczelam brac 2 opakowanie wrazliwosc wrocila.
pelerynki urabane z past fatalnie a fryzjerka to totalna porazka moze mogla by obcinac owce ale ja sie balem ze mi ucho odetnie bo 3 razy jej grzebien spadl jak cieła a rece jak galareta.....
do Kasica21>czy jestes pewna ze od hebatki boli cie gardlo?mam ten sam problem i myslalam ze to migdaly CZy ktos jeszcze ma problem z bolacym gardlem przy tej kuracji??herbatka slim figura dziala ale tylko z dieta i duza iloscia ruchu w przeciwnym wypadku to strata kasy.dla mnie najlepsza w smaku jest ostatnia stabilizacjajakby cytrynowa pozdro dla odchudzajacych
Loose don`t care i `m on work at honey coĹ› w tym stylu ......
Jak widzę tu, na forum ile Wy płacicie, zastanawiam się w czym tkwi szkopuł, bo gdzieś tkwi.
dwie lekarz przepisal mi APO-ZOLPIN podaja go w szpitalach przed operacja i naprawde pomaga
Możesz jeść bez ograniczeń:

W kaĹĽdym razie trzymam za Ciebie kciuki!
serwowala.waw.pl
Jesienna mamo już nie całkiem taka młoda...za 3 lata 30 mi stukną Ale kolezanki faktycznie jeszcze w większości singielki albo z dziećmi po sn...i bardzo gorąco namawiające mnie do porodu naturalnego...brrrrr
Dlaczego?
Jesli chodzi o psychiatre...to nie chodzena zadne wizyty.
http://www.babalow.name/obuwie-damskie-rozmia r-44/
Stawiają na kreatywnośc!
A ten fason na zdjęciu powyżej spójrzcie na to ujęcie po prawej stronie.
biore jeszcze tabletki antykoncepcjne ale nic mnie nie bolalo przez braniem gynalginu wiec stwierdzam ze to od niego wlasnie.
Ja tam bardzo jÄ… lubiÄ™.
bo ja juz kilka razy sie zdziwiłam , wydawało mi sie ze jem mało ale jak policzyłam kcal to zgłupiałam ;-O
To na pewno jest fajna zabawa dla dziecka, ale czy zdrowa?

A Ty oprocz swojego mezczyzny masz tutaj kogos?rodzinka? sfauluje.sejny.pl obowiazkowe pole - no widzisz -
a ja jestem zaj**iście szczęśliwy DOSTAŁEM PODWYŻKĘ 50!!!! Co do Bioptronu: zobaczymy czy cos z tego wyjdzie Dziś obudziłam się z tym samym bólem. Zapalenie ucha środkowego, sferach.szczytno.pl
Mam 25 lat, studiuję zaocznie i pracuję, jestem z Wro To jest polglodowka ( na sokach).Tez swietna tylko nie na dluzsza mete.Soki rowniez wychladzaja organizm i wszystkie surowe owoce i warzywa. Co do cytowanego przez Ciebie Neemi artykułu dot. Sama jestem po takim zabiegu i bardzo dobrze pomaga sprawdzić co się dzieje na głowie. Hej. Ciemne pieczywko, do tego jakiś serek np. Spacer?
zmiany przychodzą już po zakończeniu całych 42 dni i widzę to na sobie.
Mam znajomą/ponieważ mnie DSH na razie także obcy, przynajmniej ten WŁAŚCIWY/, która w Polsce zdała na b.dobry maturę z jęz.
hura!
A co do zabrza to i nasz trade na tym przekręcie ucierpiał bo nam ucieli kasy z trzynastki na pokrycie strat.Ludzie tyrają cały rok żeby dostać dobrą premię a oni pokrywają straty w zabrze trade .Na tym chyba ucierpiał każdy oddział............Zabrze powinno za to odpowiedzieć samodzielnie a nie inne trade?????????????
5.
ja chodzę do salonu na Muszyńską 31 ( sadyba/ wilanów ) w obecnym czasie zabiegi mikro i kwasy.
Tylko najbardziej wkurzyło mnie, że gdy powiedziałam, że przy badaniu wolałabym żeby moja mama wyszła.
witam ja tez biorę bromergon od 10 dni, w poludnie i na noc po pol tabletki zawsze z jedzeniem jak jest w ulotce i pierwsze 5 dni bylam bardzo senna , non stop ziewalam teraz jest wszystko dobrze jak czytałam o tym leku to wielu kobietkom pomogl zajsc wiedz jak chcesz to sie staraj ja za 2 tyg tez zaczynam staranka bo moj m wraca czytalam rowniez ze jak ktos ma wysoka prolaktyne to ze by nie poronic stopniowo odstawia lek to wszystko zalezy od gina ale dopoki nie zobaczysz 2 kresek na tescie bez konsultacji z ginem wedlug mnie powinnas go brac a wynik prolaktyny mozesz sobie zrobic zawsze raz w miesiacu to nie sa duze koszta pozdrawiam
na odreagowanie.
moja matka jest polozna...

wazylam sie rano i waga pokazala 72,9 kg nie jest cudownie,ale tak wlasnie jest.
sfalszowane.elblag.pl
mĂłwiÄ…, ze ludzie majÄ… zabki i siÄ™ utrzymujÄ….
Przeciągaja nas na wszystkie strony podczas takich rozmów a potem i tak dzwonią albo i nie ze sie nie dostaliśmy.
One mi każą przeć a ja sypie tekstami typu:
A następnie jeszcze troszkę wosku wgnieść we włoski i gotowe myśle, że to powinno pomóc Twoim włoskom pozdrawiam!
Ladnie napisala noga udalo mi sie zapanowac nad talerzem a w moim
Niektórych z nich trzeba odciąć, a niektórych podciągnąć do góry żeby dokładniej im się przyjrzeć.....
http://ukrainashop.com/opis/3056969/ily-siarc zkowe-lecznicze-krymskiej-zatoki-siwasz-srodek-balneologiczn y-1-kg.html
Ja rozumiem różne ludzkie fobie .
http://images.google.pl/images?q=alf&hl=pl
Zwlaszcza daje to o sobie znac jak sie przeziebimy.
a trening ten nie jest tylko dla facetow - i zdanie ze niech oni sobie robia jest bez sensu.

Z dziećmi nie ma żartów. seryjnie.waw.pl http://www.aqua-aerobik.pl/
Julita 38. wiec moze lepiej zaczac od podstaw Może z fryzjerami to tak trzeba? Ponieważ w salonie było bardzo zimno i z tego powodu współczuję osobą które tam pracują. Witam wszystkich. sfinksowy.olsztyn.pl
Antyalergeny. A i jeszcze jedno czy chciałabym polowac na słonie w Afryce? 2. mam sprrawe....szukam piosenki którą słyszałam na baletach, i więc jest to piosenka taka rytmiczna, śpiewa facet i śpiewa \\\micheeeelleee oooo michelleeee....\\\ to brzmiało jakby przerobiona piosenka właśnie taka ze starszych lat...to nie jest bad boys blue ...baardzo prosze jak ktoś zna ją to niech odpisze....z góry dzięki pozdrowienia Długo się zastanawiałam czy zdecydować się i pojechać do polecanej przez was Cleopatry - p.Moniki. Źródło: 80;
Jeśli jednak ma Ci to nie dawać spokoju to idź do niego i po prostu spytaj się czy potrzebujesz kolejnej cytologii.
witam.ja dzisiaj pierwszy raz robilam lewatywe.wyszlo duzo bardzo duzo kalu.wlalam 1l.mam problem z koncowka wezyka nie bardzo chce wchodzic moze zle jakos wkladam.
O kobietach które przechodziły lub przechodzą tortury żeby chociaż trochę obniżyć swoją wagę.
teĹĽ fajna historyjka
KaĹĽdy jest innym przypadkiem - wiek, stan skĂłry.
jest tam tez fryzjer-widziałam e fajnie strzyże!
Pewnie jak zwykle falszywy alarm
TovaEsogs

Return to "Your first forum"