ja chyba postanowilam ze zapisuje sie do binetisc- u bo niestety nie mam tak silnej woli zeby cwiczyc w domu - jak wy to

Description of your first forum.

ja chyba postanowilam ze zapisuje sie do binetisc- u bo niestety nie mam tak silnej woli zeby cwiczyc w domu - jak wy to

Postby TovaEsogs » Wed Mar 26, 2014 2:06 am

DO FANKI GŁODÓWEK anonse erotyczne hmm czuje lekkie mdlosci... Smacznego
masz do czynienia jedynie jak to sam nazwales jako hobby.
heh czego nie robi siÄ™ dla wygladu!!
Żeby sobie pomóc można tabletkę zwilżyć przegotowaną ciepłą woda (nie wrzątkiem!!!).
Witamy nowe osoby
*dłonie, a nie łonie

A może wybrac się do P/ Moniki z Cleopatry, rzeczywiście jest taka genialna?? ogloszenia towarzyskie http://www.sfd.pl/temat144665_strona1/

(efekty niesamowite) ,mnie rĂłwnieĹĽ doradziĹ‚ parÄ™ rzeczy.. witajcie ! jestem bardzo szczesliwa i bardzo zadowolona. to lepiej nie patrz na swoje krocze Awidność wysoka i powiedzieli ,ze mam siÄ™ nie martwić. adwokat kraków
pachy 250-300 witam chciałam zapytac czy jest ktoś z tej miejscowości i czy jak myślicie cięzko njest tam znaleźć prace na wakacje? bede bez neta przez kolejne trzy tygodnie. i mieszac... jeżeli kochasz sercem patrz... ja mam włosy troche za ramiona i powazny problem od spodu mam sliczne rurki jakbym robila je lokówka a z góry włosy sa conajwyzej pofalowane co wyglada dosc dziwnie marzy mi sie za cale beda wlansie tak naturalnie krecone jak te od spodu pomozcie mi moze jakis preparat żel szampon?? Pozdrawiam!
Babaj:
Nieźle się kobitki musiał potem z bólu zwijać
Robię więc co mogę, aby choróbsko przegnać.
moze wypij wapno???
ja jestem dopiero na 14 dniu i powiem ze nie jest zbyt lekko ale jak widze efekty to odrazu wracaja mi checi
Jesli są to godziny przedpołudniowe mozna zastać zakład zamknięty, telefon pani Moniki milczy po czym przychodzi spóźniona o całe wieki tłumacząc sie och te moje dziewczyny znowu nie zpisały umówionej wizyty no comments...
Guns N\' Roses - Don\'t cry
Zgadzam siÄ™ z MarzeneczkÄ…!
TovaEsogs

Return to "Your first forum"