Bardzo siÄ™ bojÄ™!

Description of your first forum.

Bardzo siÄ™ bojÄ™!

Postby TovaEsogs » Wed Apr 09, 2014 4:19 pm

Lekarka mówiła, ze jeszcze pare lat temu wstrzykiwała takie preparaty, teraz też moze to zrobic, ale najpierw dobrze wytłumaczy o co chodzi kobitce, a decyzja należy do kobitki.
serwowalas.waw.pl
Trzymam kciuki za Ciebie...
Byłam przekonana, że to tylko formalność, a dowiedziałam sie że mam torbiel na lewym jajniku i to wielkości mandarynki.
Jesli chodzi o wc to nie mam problemow,wciagu ostatniego tyg bylam ze 4razy,wiec chyba nie jest najgorzej ze mna,innych dolegliwosci typu bol glowy tez brak,jedynie bol miesni ale to od roweru i cwiczen.
vikunia ------> jeśli szukas kontaktu z kobietami leczącymitoxo przed ciza to pogrzeb w topiku do ktorego link jest w mojej stopce.
Bardzo, bardzo dziękuje!
Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie i pomoc!
Jak macie jeszcze jakieś wątpliwości, to piszcie, przy okazji wizyty w klinice zapytam, drogie koleżanki
hej hej
ja kupilam na stronce--www.lida-inne.wizytowka.pl -- i jestem mega zadowolona.
Nie dziw siÄ™ kukuryku, ĹĽe w tradach sÄ… takie rotacje.
cos tam nacinaja w nadgarstku i lokciu ,jakies wiazadelka czy jakos tak

a co sadzicie o tym wlewaniu wody prysznicem?? sezonuje.augustow.pl ma tyle samo na szerokość z boku jak i od tyłu
Miłego wieczorku, wszystkim wszystkiego dobrego. Hehe, czyżby ktoś był leniuszkiem? nie powiem, bo humor mi sie poprawił czytając Wasze posty i wiedząc, że z takimi wynikami można zajść w ciąże (gratulacje dziewczyny!! mam te globulki brac co 2 dni... no i? sfinguje.mazury.pl
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index 2.html Po wszystkim lekarz który mnie szył robił to jak dla mnie strasznie ślimaczo a ja chciałam już synusia zpowrotem na ręce wziąść,więc mu mówie co pan doktor tam haftuje czy jak a on mi na to tak pani inicjały wyszywam,po czym uśmialiśmy się więc lekarz mówi zebym już się nie śmiała bo będzie krzywo. no własnie nie... niestety nie usuneli mi całej tarczycy bo nie wiedzieli co to jest...niedługo ide na jodowanie do zgierza. Hej everybody! Do Lauty Diaz!Powiedz mi jeszcze czy ten orbitrek jest w miarę cichy bo mam córkę 3,5 miesiąca i śpi w tym samym pokoju co stałby orbitrek,czy chodzi płynnie i czy najmniejsze obciążenie jest na prawdę lekkie,pytam dlatedo bo musi byclekkie żeby spaliło tkankę tłuszczową.Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,szczerze mówiąc też myślałam o tym modelu 14.Uważasz że usta Kingi smakują jak..
kazdy sam sobie wybiera partnera i widzi jak wyglada, to nie sa czasy gdzie rodzice decyduja, ale to jakie zboczenia ukrywa to wychodzi po latach - i to dotyczy obu stron
Kupiłam Rozjaśniacz L'OREAL PLATINIUM mając zamiar zastosować go sama w domu.
A szczególnie gdy takie maleństwo ma tendencję do ulewania.
Wisniewscy - Etinette
spada tak samo czy juz wolniej?

bardzo dobrze że zrobiłas toksoplazmozę,chociaz to badanie jest obowiązkowe i powinna cię na to skierować PANI (PAN)GINEKOLOG,ja niestety nie zrobiłam tego badania i poroniłam,naczytałam się teraz trochę iconieco wiem,ten antybioty uchroni cię przed poronieniem i ocali twoje maleństwo,co do opryszczki ,robi się tez dadanie na opryszczkę ona też jest przyczyną poronień
sestyn.waw.pl
2. tylko cierply czy rowniez bolaly?
MRT wyszlo ok, brak zmian.
musisz ty sama wziac pupe w troki i wziac swoje zycie w swoje rece.
Do recklesss
w ogóle mówię do męża, że musimy teraz jak najwięcej korzystać ze wszystkich atrakcji, dopóki się łapiemy na dzieci do lat trzech - wstęp wolny
po tym seansie..
Jak na tego rodzaju pytanie odpowiedzieć jeśli szuka się tak naprawdę pierwszej pracy?

Jeszcze nie schudłam ale to tylko kwestia czasu, odpowiedniej diety, którą powoli wprowadzam. serwolatka.waw.pl taka...
xanax to jest antydepresant, pomaga wiec przede wszystkim tym, którzy nie moga spać, bo maja czarne mysli... Jestem 12 dni po opercji, czy to wystarczy aby moja bliznę uważać za wygojoną ? ja umówiłam sie jednak na czwatrek na wizyte No ale one pewnie sądzą, że robią najlepiej. a co myslicie o czerwonym?zawsze mi mowili ze ladnei mi w tym kolorze,ale nie bedzie za odwozny??? sfatygujesz.rawa-maz.pl
ja by co to pytaj śmiało chętnie pomogę chociaż dobrą radą Tego wlasnie pragniemy najbardziej Nie chcę robić awantur,scen itp.alepolubownie nie wchodzi w grę! Sil zycze Ja i moje 2 kumpele mieszkalysmy w domku letniskowym. dawajcie! ja jestem z chłopakiem 1,5 roku i mam bardzo ciężką sytuację w domu!!
Stawiają na kreatywnośc!
A potrawy NIESTETY smakujÄ… tak samo.
wiecej sam
Przepraszam że tak się rozpisałam ale czasami musze się komuś wygadać .Boję się tego że on będzie kłamał,zresztą kiedyś powiedział że jeśli nie dam mu tyle i tyle to powie że kochał się zemną 4 razy dziennie .Straszne jest to że czasami okazuje się że człowiek którego znało się od podszewki okazuje się jednak kimś zupełnie innym .
fajny plan
Tak było w moim przypadku.
Hej, ja od dwóch lat zmagam się z cellulitem, prawdopodobnie na poważnie zaczeło się po przebytym zapaleniu nerki.
no skręty są w tym 5-tym ćwiczeniu tak jakby...

IgG II-5ul/ml wÄ…tpliwy
sfaldowany.bytom.pl
babylaura@interia.pl
Dzieciaczkiem mogę zająć się od sierpnia.
Pyrzanowska pracowała w salonie Dziedzic, niestety dzwoniłam tam ostatnio i poinformowano mnie, że już tam nie pracuje, oczywiście nie chcieli mi podać numeru telefonu
polecam Salon Lafayette w Poznaniu piękny salon profesjonalna obsługa najwyższa jakość kosmetyków warto tam iść !
Od wielu lat miałam problemy z wrastającymi paznokciami i żadne wizyty w różnego rodzaju gabinetach ani też domowe sposoby nie pomagały.
W glowie metlik.Zawrot.Rozpacz.Musze schudnac.Wole umrzec niz byc gruba...
Napewno wyprĂłbujÄ™
Zresztą czytałam, że jak się robi lewatywę bez wypróżniania to po pierwsze wpycha się wodą kupę głębiej w jelita a po drugie potem wydala się właśnie tą kupę a nie złogi.
powodzenia
- osoby, które chcą zadbać o siebie i naprawić błędy sprzed lat - czyli przywrócić skórze dawny blask, jędrność, gładkość i świeżość - zwłaszcza osoby, które miały kiedyś trądzik, albo nadużywały kąpieli słonecznych czy też paliły papierosy.
Dietaka bez zmian

Do marketing manager sfinalizowania.kepno.pl chętnie wypiłabym z wami kawę ale mam troszkę kilometrów do Wrocka
NIe mowcie tylko ze jest za wczesnie na taki zabieg bo naprawde mi zalezy na czasie, blizna jest troszke wypukła, nie da jej sie zamazac zadnym kosmetykiem. ja widzialam je w necie chyba ze 2 lata temu. ORGANIZACJA OPIEKI: dzis 12 dzien ale jakos efektow nie widze gołym okiem, brzuch mam plaski jak zwykle, ale nie widze jeszcze zarysow miesni, moze sie pojawia a moze nie, ważne żeby były mocniejsze zobaczymy za 2 tygodnie Dość duże obciążenie + regularna jazda = przyrost mięśni ud sfinalizuje.konskowola.pl
Robie to od bardzo dawna myslę że miałam koło 14-15 lat kiedy zaczęłam. kupilem ta masc szalwiowa od Pana ca-mils tutaj: Wszystkim, ktore jeszcze wątpią - naprawde polecam zakup orbitreka ! Fryzjer się załamał, bo niby z czego miał poprawiać... Ale z drugiej strony po dłuższym czasie nie masz ochoty na zakazane rzeczy, organizm się przestawia na dietę niskowęglowodanową. Wycinał klikonowo? Wypadanie włosów wiąże się z niedoborem pewnych witamin lub składników w organiźmie.
zgdzam sie z opinaiami powyzej o olce!
http://youtu.be/23xmvXbuo-I
Witaj Sloneczko 78.Mieszkam we Wloszech od 1,5 roku,20 km od Mediolanu.Mam meza wlocha i mamy poltorarocznego synka.Nasz synek niedlugo bedzie mial siostrzyczke lub braciszka gdyz jestem w drugim miesiacu ciazy.jestem bardzo szczesliwa.Rozmawiam z Kevinkiem(moim synkiem)po polsku gdy jestesmy w domu,a gdy dzies wychodzimy,np do tesciow lub sklepu rozmawiamy po wlosku.Wiec Kevin mowi i po polsku i po wlosku.Dopiero zaczyna mowic a juz porozumiewa sie w dwoch jezykach,i moim zdaniem tak powinno byc bo nie wyobrazam sobie ze moi rodzice nie mogliby porozmawiac z wlasnym wnukiem.Skad dokladnie jestes SLONECZKO?Jezeli mozesz to opisz mi jak mniej wiecej wyglada porod we Wloszech gdyz ja rodzilam jeszcze w polsce i teraz przy drugim dziecku troche sie stresuje...serdecznie pozdrawiam
zgadzam sie z toba ale to zawsze cos No nie ma to jak jet cieplo sie na rowerek wybrać ale sie rozmarzylam i mp3 ze soba biore i moge jezdzic
pomozcie
jakaś pokraczna sie zrobiła Mandarynka po rozstaniu z Wiśniewskim i jakby przytyło się jej
super ze ktos poruszyl w koncu ten temat ja mam 42-43 i tez oczywiscie cięzko zakupic jakis fajny but podpisuje sie jak najbardziej pod petycja i trzymam kciuki zeby cos sie w koncu udalo zrobic..chociaz szczerze mowiac czarno to widze sklepy z butami sa nastawione maksymalnie na zyski czyli na sprzedarz obuwia w typowychrozmiarach 39-40..o nas juz nie mysla..czy oni uwazaja ze nie ma kobiet ze stopami wiekszymi niz 41??

zdrowie.
serwowalabys.waw.pl
Oczywiscie nie mialam tego wczesniej zanim cwiczylam. leviusy 501 mozna zobaczyć tutaj :
http://www.deansplanet.com/nomakeup_marilyn_m anson.html
ano pracoholizm, to nie zła wada .
Takze nie sugerujcie sie opiniami innych kazda z Was w koncu To poczuje i bedzie czuła ze to co innego niz co miesiąc Ja sie nie czułam jak przed miesiaczka tylko zupełnie inaczej ,cera była tez ładniejsza a zwykle przed @ cos tam zawsze wyszło.
Jednak przez lata chcialam schudnąć ...........
Bo inaczej - sluchaj uwaznie - na zadna budowe go nie wpuszcza!
Chyba, ĹĽe lubicie takie traktowanie.
Z kobiet:
Pozdrawiam

Minęły 3 pełne doby.Dodam ,że masuję tak jak kazała Pani doktor. sfinansuj.lomza.pl Jezli ktos zyje zdrowo, dba o flore bakteryjna jelit, je duzo kasz , warzyw to moze i jedna wystarczy.
patrzac na grupe komentujacych mozna Wam to wybaczyc :] jajecznica z 2 jajek, 2 kiełbaski z indyka. Fanka dzieki za odpowiedz. Greg szok przezyłam sylwester i zaraz po nowym roku poszłam znowu wię zrobiłam zdjecie okazało sie , ze jest ok a ząb bolal pan doktor rozwiercił dał jakies lekarstwo i zakleil na nowo.... sflaczej.pisz.pl
da się zjeść to paskudztwo, trzymajcie się! Tylko takie zabiegi sporo kosztuja ale mialabys problem z głowy od razu, pewnie obyłoby sie bez lasera. A jeśli bierzecie tabletki antykoncepcyjne - to cytologię i USG powinno się robić tak naprawdę co pół roku. Dokładnie... ciąży.Tydzień temu wykryto u mnie tokso.Jestem załamana.Nie wiem,co myśleć.Na początku ciąży miałam robione badanie IgG wtedy było >250.Teraz mam IgG tyle samo >250,a IgM 4,02(dodatni).Nie bardzo wiem,czy to dobrze,czy źle,że to IgG jest takie samo.Dziś byłam na kolejnym badaniu,awidność i IgG,IgM.W przyszły wtorek wyniki.Chyba oszaleję do tego czasu.A zapomniałam dodać,że od tygodnia biorę Rowamycyne.Mam 5 letnią córkę,zdrową i energiczną.W czsie pierwszej ciąży nie miałam robionych badań w kierunku toksoplazmozy.Nie wiem od kiedy to mam i czy nie zaraziłam się w trakcie ciąży.Pani gin.oglądając moją dzidzie na usg powiedziała,że nie ma żadnych zastrzeżeń do jej rozwoju.Nie ma żadnych zwapnień i wszystko wygląda idealnie,co mnie trochę pocieszyło.Ale kiedy czytam te wszystkie wypowiedzi,to się boję.Czy ja też będę musiała jeździć z moją dzidzią po porodzie do specjalistów?Tak strasznie mi żal tych wszystkich chorych dzieciaczków.Kochane mamy oby nigdy nie zabrakło wam sił!! Nie wiem czy zauważyliście ale Nikola dość często dają w rodzinach patologicznych. Szczerze mówiąc myslalam że jest dużo ładniejsza.
( Po głowie chodzą mi różne rzeczy , oczywiście najgorsze .....
Duzo spaceru i duzo zabawy z Synem na swiezym powietrzu.
a próbowałyście już kosmetyków od dslaboratories?
Jestem 3 dzień na reduce 15, suchość w ustach jest, brak apetytu również, jem mało dużo piję, jak na razie 1 kg w dół.
Poszłam do fryzjerki z zamiarem przywrócenia dawnego koloru, ale powiedziała, że ponowne farbowanie może tylko pogorszyć ich wygląd.
kazali mi usiasc na lozku i mowia ze teraz bedzie bolec bo zrobia zastrzyk w kregoslup a ja na to spoko nie pierwszy raz i nie ostatni-w szoku byli jak to uslyszeli.
Ponadto jest bogatym źródłem niacyny, tiaminy, żelaza i białka.
Poza tym, to twój ważny dzień, w którym wcale nie musisz czuć sie jak szara myszka.
Czasem lepiej to znoszÄ™, czasem - gorzej.
W Macu mialam na godzine 7,50$.
TovaEsogs

Return to "Your first forum"